Zaposleni

Pedagoški, strokovni in drugi delavci 2022/2023

Ime in priimek Delovno mesto / predmet Razrednik Gov. ura
Robert Pritržnik ravnatelj   po dogovoru
Miroslava Minić

pomočnica ravnatelja;

6.b MAT, ROID, NIP-rač, OIP

  po dogovoru
Tamara Hartman  ŠSS   po dogovoru
Suzana Fideršek ŠSS, OPB   po dogovoru
Alenka Perlič razredni pouk 1. a čet., 5. ura
Karin Trepelj 1.a, JUV, OPB, RaP   čet., 5. ura
Suzana Amanović razredni pouk 1. b petek, 5. ura
Ksenija Leskovšek Korber 1.b, JUV, OPB   petek, 5.ura
Milica Ovtar razredni pouk 2. a pon., 3. ura
Nives Žirovnik razredni pouk 2. b sreda, 4. ura
Anja Milošić Šalamun razredni pouk 3. a sreda, 0. ura
Mihaela Nikolić spremljevalka OPP v 3.a   po dogovoru
Renata Rupreht razredni pouk, RaP 3. b torek, 3. ura
Mina Čeplak spremljevalka OPP v 3.b   po dogovoru
Mojca Sumrak razredni pouk, RaP 4. a čet., 3. ura
Renta Lupše Knez razredni pouk 4. b čet., 4. ura
Eva Vodovnčnik SLJ, MAT, DRU, NIT, ŠPO; RaP; JUV 5. a sreda, 3. ura
Dragica Kranjc SLJ, MAT, DRU, NIT, ŠPO; RaP 5. b pon., 4. ura
Katja Lipej spremljevalka OPP v 5.b; RaP   po dogovoru
Veronika Kadilnik/ Klaudija Fajdiga SLJ, MAT, DRU, NIT, ŠPO; JUV 5.c pon., 3. ura
Barbara Škerget razredni pouk – TJA 1.ab, 2.ab, 3.ab, 4.a, 5.b; RaP   torek, 5. ura
Jelka Hribernik SLJ 6.a, 7.a, 8.ab, 9.ab 6. a sreda, 2. ura
Polonca Arh Vahter SLJ 6.b, 8ab; OPB 6. b sreda, 5. ura
Nataša Lemež MAT 6.a, 7.ab, 8.ab, 9.ab 7. a torek, 5. ura
Jernej Blatnik spremljevalec OPP v 7.b   po dogovoru
Barbara Vukovič SLJ 7.b, 8.ab, 9.ab; OIP 7. b petek, 2. ura
Ines Blažič NAR 6.ab; BIO 8.a, 9.b; KEM 8.a; OIP 8. a pon., 3. ura
Leopold Hribernik NAR 7.ab; BIO 9.a, 8.b; KEM 8.b, 9.ab; RaP 8. b pon., 2. ura
Melita Broz TJA 7.a, 8.ab, 9.ab; ZGO 9.a; OIP 9. a petek, 4. ura
Alenka Šauperl ŠPO 6.ab, 7.ab, 8.ab, 9.ab; ŠZZ, ŠSP, IŠP; šport-NIP; RaP 9. b čet., 2. ura
Marja Poteko TIT 6.ab, 7.ab; 8.b; FIZ 8.ab, 9.ab   čet., 3. ura
Jerneja Pavlič ZGO 6.ab, 7.ab; DKE 7.ab, 8.ab; nemščina (OIP, NIP); RaP   torek, 1. ura
Bojana Cmok Mlinarič TJA 5.ac, 6.ab, 8.ab   čet., 3. ura
Simon Dražumerič  ŠPO 6.ab, 7.ab, 8.ab, 9.ab, ŠZZ, ŠSP, IŠP, šport-NIP, RaP   čet., 2ura
Branka Gal MAT 8.ab, 9.ab   čet., 3. ura
Marina Hrovat Božnik GUM 4.ab, 5.abc, 6.ab, 7.ab, 8.ab, 9.ab; OPZ, MPZ   pon., 3. ura
Gregor Ivšek ROID; MAT 8.ab, 9.ab; OIP računalništvo-NIP   torek, 3. ura
Alenka Kostanjevec knjižničarka   po dogovoru
Suzana Križnik TJA 7.b, 8.ab, 9.ab   sreda, 3. ura
Mojmir Mosbruker ZGO 8.ab, 9.b; GEO 6.ab, 7.ab, 8.ab, 9.ab   torek, 4. ura
Vinko Zajc LUM 5.abc, 6.ab, 7.ab, 8.ab, 9.ab; TIT 8.a; OIP; umetnost-NIP   torek, 2. ura
Martina Zapušek GOS 5.ab, 6.ab, OIP, RaP, OPB   čet., 4. ura
Vanja Rakuša OIP, OPB   po dogovoru
Urška Zdovc OPB   po dogovoru
Maja Dobrotinšek OPB   pon., 5. ura
Manja Kozovinc OPB    pon., 4. ura
 Nina Erjavec učna pomoč   po dogovoru
Tamara Hartman pedagoginja   po dogovoru
 Karmen Posedel Golob mobilna spec. pedagoginja (OŠ Glazija Celje)   po dogovoru
Blaž Teršek inkluzivni pedagog (OŠ Glazija Celje)   po dogovoru
Kaja Sevčnikar socialna pedagoginja (OŠ Glazija Celje)   po dogovoru
Martina Škoflek logopedinja (OŠ Glazija Celje)   po dogovoru
Nuša Kramberger psihologinja (OŠ Glazija Celje)   po dogovoru

 

Ime in priimek Delovno mesto / delovne naloge
Danica Mastnak tajnica VIZ
Mojca Pečnik računovodkinja (Desetka Celje)
Marija Gaberšek vodja šolske kuhinje
Karolina Ribič kuharica
Bernarda Štepihar kuharica
Martina Pelko kuharica
Rajko Kotnik hišnik
Danica Goleš čistilka
Romana Janc čistilka
Marjana Kajba čistilka
Marjeta Krajnc čistilka
Marija Rajh čistilka
Srečko Žumer čistilec
Lidija Arsenić informatorka

 

Dostopnost