Skoči na glavno vsebino

Naj prostovoljec/ka v javni upravi

Slovenska filantropija vsako leto objavi razpis za naj prostovoljca/ko zaposlenega v javni upravi. Letos smo na naši šoli za prostovoljsko delo v letu 2022 prijavili Renato Rupreht, ki se udejstvuje predvsem na področju dela z mladimi. Kot prostovoljna gasilka deluje na vseh nivojih od društva, zveze, regije in Gasilske zveze Slovenije, kjer vodi mladino Gasilske zveze Slovenije. Je tudi bolničarka in prva posredovalka, predvsem pa skrbi za prenos tega zna ja na mlade in za promocijo prostovoljnega dela med njimi. Na naši šoli vodi dejavnost v okviru Razširjenega programa Na pomoč in s tem širi idejo prostovoljstva med otroki ter tudi med sodelavci.

Med številnimi letošnjimi predlogi je bila Renata izbrana in je prejela posebno priznanje. Lani je opravila preko 800 ur prostovoljskega dela. Ponosni smo, da je del našega kolektiva in ji ob prejemu priznanja iskreno čestitamo.

Dostopnost